-16%

Барний стілець H-96, світло-бежевий/кашемір
3 235 ₴
2 718 ₴
- Під замовлення
- Код: 81598
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барний стілець H-96 виробництва польської фабрики Halmar (Халмар) — елегантне та функціональне рішення для сучасної кухні, барної зони або вітальні. Поєднання ніжної оксамитової оббивки та сталевого каркаса у вишуканому кольорі кашемір надає моделі витонченого вигляду, створюючи атмосферу затишку та шляхетного стилю в інтер'єрі.
Матеріали:
Оббивка: високоякісна оксамитова тканина HLRОснова: сталь із порошковим покриттям
Цвета:
Оббивка: світло-бежевийОснова: кашемір
Розміри:
Висота: 89 смВисота сидіння: 65 см
Ширина: 48 см
Глибина: 49 см
Барний стілець H-96 поєднує в собі комфорт, практичність і ефектний зовнішній вигляд. Завдяки ергономічній спинці та стійкій основі, він забезпечить максимальну зручність і стане стильним акцентом вашого простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 89 см |
| Висота сидіння | 65 см |
| Глибина | 49 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | оксамитова тканина |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | Немає |
| Підйомний механізм | Немає |
| Стиль | сучасний |
| Колір підстави | кашемір |
| Колір сидіння | світлий беж |
| Ширина | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 718 ₴



