
Обертовий барний стілець H-127, капучино/сірий
2 841 ₴
- Під замовлення
- Код: 81589
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обертовий барний стілець H-127 виробництва польської фабрики Halmar (Халмар) — сучасне та функціональне рішення для кухні, їдальні або домашнього бару. Поєднання практичного поліпропілену, м'якої тканинної вставки та сталевої основи в тон корпусу надає моделі візуальної легкості та дає гармонійно доповнити інтер'єр у стилі модерн або хай-тек.
Матеріали:
Сидіння: поліпропілен і зносостійка тканинаКаркас: сталь із порошковим покриттям
Механізм: газліфт (регулювання висоти)
Цвета:
Оббивка: сірийКорпус і каркас: капучино
Розміри:
Висота: 88-108 смВисота сидіння: 64-84 см
Ширина: 40 см
Глибина: 46 см
Обертовий барний стілець H-127 поєднує в собі комфорт, практичність і лаконічний зовнішній вигляд. Завдяки можливості плавного регулювання висоти та стійкій основі, він стане зручним і стильним доповненням вашої зони відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88-108 см |
| Висота сидіння | 64-84 см |
| Глибина | 46 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | пластик, тканина |
| Опції | функція обертання |
| Підлокітники | Немає |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | сучасний, хай тек |
| Колір підстави | капучино |
| Колір сидіння | капучино, сірий |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 841 ₴



