
М'яке крісло для відпочинку Claudio, кремовий/натуральний
9 483 ₴
- Під замовлення
- Код: 81309
Відправка з 08 червня 2026- +380 (73) 767-37-08
М'яке крісло для відпочинку Claudio від польської фабрики Halmar (Халмар) — це гармонійне поєднання сучасного стилю й естетики бохо. Лаконічний силует у ніжному кремовому відтінку в поєднанні з ніжками з натурального дерева привносить в інтер'єр відчуття свіжості та візуального затишку. Це крісло стане головним елементом вітальні або спальні, перетворюючи кімнату на зону ідеального комфорту, яка ідеально завершує загальну композицію простору для релаксації.
Матеріали та виготовлення:
Оббивка: високоякісна зносостійка тканинаОснова: масив натурального дерева
Цвета:
Оббивка: кремовийОснова: натуральний
Розміри:
Висота: 82 смВисота сидіння: 50 см
Ширина: 80 см
Глибина: 80 см
Крісло Claudio — ідеальний вибір для тих, хто цінує естетичну виразність і тепло натуральних матеріалів. Його м'яке сидіння і стійка дерев'яна основа гарантують довговічність і зручність, створюючи атмосферу, яка справді сприяє повноцінному відпочинку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина | 80 см |
| Ширина | 80 см |
| Основні | |
| Виробник | Halmar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 82 см |
| Висота сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 55 см |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | м'які |
| розкладний | Немає |
| Стиль | бохо, сучасний |
| Колір оббивки | крем |
| Колір підстави | натуральний |
- Ціна: 9 483 ₴



