-5%

Крісло Melby
6 248 ₴
5 966 ₴
- Під замовлення
- Код: 49425
Відправка з 08 червня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Melby від польської фабрики Halmar (Халмар) — це предмет меблів у сучасному стилі, що привертає увагу своїм незвичайним дизайном. М'яке крісло, дуже міцне та приємне на дотик, воно зробить ваш відпочинок ідеальним. Каркас виготовлений зі сталі. Спинка виготовлена з поліпропілену. М'яка подушка сірого кольору обшита тканиною.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина | 66 см |
| Ширина | 71 см |
| Основні | |
| Виробник | Halmar |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Немає |
| Висота | 75 см |
| Висота сидіння | 40 см |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Матеріал основи | метал, пластик |
| Опції | Немає |
| Підлокітники | тверді |
| розкладний | Немає |
| Стиль | сучасний, ретро |
| Колір оббивки | сірий темний |
| Колір підстави | білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 966 ₴


