-12%

Пуф Minty
2 522 ₴
2 214 ₴
- Під замовлення
- Код: 38607
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пуф Minty від Польської фабрики Halmar (Халмар) — поєднує вишуканий дизайн і сучасні матеріали, завдяки компактним розмірам матиме доречний вигляд навіть у невеликому приміщенні. Пуфик ідеально підходить для обладнання комфортної зони відпочинку як в офісі, так і вдома. Як оббивка використана приємна на дотик тканина. Прості, але водночас оригінальні пуфики чудово підійдуть для меблювання вітальні, спальні або передпокою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Користувальницькі характеристики | |
| Білизняний відсік | Да |
| Висота | 41 см |
| Висота сидіння | 41 см |
| Глибина | 37 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | оксамитова тканина |
| Опції | Немає |
| Стиль | сучасний, модерн |
| Колір підстави | золотий |
| Колір сидіння | зелений темний |
| Ширина | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 214 ₴



