-14%

Барний стілець H-44
5 793 ₴
4 994 ₴
- Під замовлення
- Код: 24488
Відправка з 13 травня 2026+380 (66) 767-37-08
- +380 (73) 767-37-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барний стілець H-44 від польської фабрики Halmar (Халмар) — стильний хокер зі спинкою на металевому каркасі. Стійка ніжка з круглою основою та підставкою для ніг виготовлена з хромованої сталі. Зручне сидіння й невисока спинка, що схожі на пелюстки квітки, виготовлені з гнутої фанери кольору дуб світлий або горіх. Як оббивка використана кремова екошкіра. Висота стільця регулюється. Стілець H-43 матиме дуже привабливий вигляд в інтер'єрі сучасного кафе або бару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 93-115 см |
| Висота сидіння | 61-82 см |
| Глибина | 48 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал сидіння | фанера, екошкіра |
| Підйомний механізм | Да |
| Стиль | Модерн |
| Колір підстави | хром |
| Колір сидіння | крем, горіх |
| Ширина | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 994 ₴



